Euro ServiceEuro Servis

Gitmek istediğiniz her yere ulaşmanızı sağlıyoruz
Ford aracınızla her yere konfor ve güvenlik içinde seyahat edeceksiniz. Hiçbir şeyin keyfinizi kaçırmasını, huzurunuzu bozmasını istemeyiz. Bu sebeple, Ford EuroService her zaman yanınızda olacak. 

Ford EuroService kapsamlı bir acil yardım hizmetidir. Bir arıza halinde veya istenmeyen bir durumda ihtiyaç duyacağınız her tür desteği sağlar. 

Bu hizmet, aracınızın trafiğe çıkış tarihinden başlayarak garanti süresince ve garanti kapsamındaki arızalar için ücretsizdir. 

Ford EuroService'e ulaşmak için 7 gün 24 saat Ford Direkt Hattı'mıza 444 3673 numaralı telefonundan ulaşabilirsiniz. 

Kaza veya araç hasarlanması durumunda yapılması gerekenler. 
Kaza veya hasar durumunda aracınızın Ford Yetkili Servislere götürülmesini talep ediniz. Her türlü boya kaporta onarımınız yetkili servislerimiz tarafından Ford mühendislik şartnamelerine göre onarılsın, boya kaporta garantiniz sorunsuz devam etsin. Yetkili servislerimizde araçlarımızın onarımları teknik eğitimli Ford teknisyenleri ile ve orjinal yedek parçalar kullanılarak yapılır. Aracınız onarımdan önceki durumuna getirilir ve aracınızın değeri korunmuş olur.

Ford Euro Servis ücretsiz çekici hizmeti
Ford müşterilerine Euro Servis'den yeni bir hizmet: Ücretsiz Çekici Hizmeti 

Ford Euro Servis güvencesi altındaki Ford aracınız için ücretsiz çekici hizmeti sunulurken, aracınız yetkili servislerin güvenli ellerine teslim ediliyor. Euro Servis Yol Yardım hizmetinden faydalanmak için, 444 36 73 numaralı Ford Direkt hattını aramanız, ardından Acil Yol Yardımı için 1'i tuşlamanız ve operatöre gerekli bilgileri temin etmeniz yeterli. 

Her türlü boya kaporta onarımının yetkili servisler tarafından Ford mühendislik şartnamelerine göre onarılması sayesinde araçların boya kaporta garantisi sorunsuz devam ediyor ve aracınız onarımdan önceki durumuna getirilerek değeri korunuyor. Böylelikle aracınız hem garanti koşullarına uygun bir şekilde hem de sigorta poliçeniz kapsamında ücretsiz onarılması güvencesine kavuşuyor. 

Garantisi devam eden Ford araç sahipleri, bu hizmetten 31 Aralık 2008 tarihine kadar faydalanabilirler.


OTOMOBİLİNİ HEMEN SAT