Ford GüvenceFord Güvence; +1 yıl / 100.000 km, + 2 yıl / 150.000 km (Binek ve Hafif Ticari araçlarda) ve + 1 yıl / 100.000 km (Cargo araçlar için) paketlerini içeren bir ek güvence sistemidir. 

FordGüvence neleri kapsar? 
FordGüvence, mekanik ve/veya elektrik-elektronik arızalar sonucu oluşacak yedek parça değişimi, tamiri ve ilgili işçiliklerden doğan maliyetleri kapsamaktadır. FordGüvence ve kapsamı ile ilgili daha detaylı bilgiyi Başer Oto teknil elemanlarından alabilirsiniz. 

FordGüvence fiyatları nelerdir? 
FordGüvence aracınızın tipine, yaşına ve kilometresine göre özel olarak hazırlanmış bir güvence paketidir. FordGüvence fiyatlarını telefonla veya bizzat Başer Oto Plaza'ya başvurarak öğrenebilir veya sol menüdeki FordGüvence Fiyatları butonuna tıklayabilirsiniz. 

FordGüvence'yi nasıl alabilirim? 
Başer Oto'dan yeni bir Ford araç alıyorsanız aracı satın alma aşamasında satış temsilcisinden; Ford marka araç sahibi iseniz ve aracınızı FordGüvence kapsamına almak istiyorsanız veya mevcut garantinizi FordGüvence paketi ile uzatmak istiyorsanız Başer Oto Plaza'da satış veya servis danışmanından ilgili sertifikayı doldurmasını isteyebilir ve ödemesini yaparak FordGüvence ve Servis Kitapçığı'nı alabilirsiniz. 

Bu kitapçığı her zaman aracınızda bulundurmanız ve her servis aldığınızda ilgili yerlere mutlaka kaşe ve imza almanız gerekmektedir. 
Filolar için, araç ruhsatında müşteri adı aynı olması ve araçların FordGüvence uygulanmasına uygun olması koşuluyla filo müşterisi kapsamında FordGüvence satışı yapılabilir. Araç adetlerine göre indirim oranları aşağıda tariflenmiştir. 
6 - 9 araç için : %5 
10 - 49 araç için :%10 
50 ve üzeri için : %15 indirim uygulanabilir. 

FordGüvence'nin geçerli olup olmadığını nereden bileceğim ve arıza durumunda nereye başvurmalıyım? 
Aracınızın her türlü bakım ve tamirat için Başer Oto Servisine götürdüğünüz sürece güvenceniz geçerliliğini koruyacaktır. Lütfen arıza oluşması durumunda FordGüvence Garanti ve Servis Kitapçığınızda ilgili bölümü okuyunuz. 

Seçmiş olduğum garanti süresince bir arıza sebebi ile yolda kalırsam ne yapmalıyım? 
Seçmiş olduğunuz garanti kapsamı Yol Yardım Hizmetleri'ni de kapsamaktadır. Böyle bir durumda 444 36 73 numaralı telefondan Ford EuroServis'e ulaşarak araç çekilmesinden profesyonel sürücü hizmetine kadar birçok hizmetten faydalanabilirsiniz. Ford EuroServis hizmetleri ile ilgili detaylı bilgiyi FordGüvence Garanti ve Servis Kitapçığında bulabilir veya Başer Oto'dan öğrenebilirsiniz. 

Niçin FordGüvence? 
Rahatınız için FordGüvence, aracınızı beklenmedik arızalar sonucu oluşacak masrafları düşünmeksizin huzur içinde kullanmanızı sağlar. Aracınızın ikinci el değerini korur. Maliyeti için her geçen gün gelişen yedek parçaların artan maliyeti ile seçtiğiniz garantinin ekonomik fiyatını karşılaştırdığınızda siz de kendinizi güvende hissedeceksiniz. 

Fiyatlarımız ilk bakıma kadar indirimlidir. Bu sebeple FordGüvenceyi şimdi almanız büyük avantaj sağlayacaktır. Uygulama kolaylığı için FordGüvence'ye yetkili bir bayimize uğrayıp hemen sahip olabilirsiniz. Kapsama alanı için FordGüvence Türkiye'de tüm Ford Otosan Yetkili Servislerinde geçerlidir.
OTOMOBİLİNİ HEMEN SAT