Harika Bir Tatil Ford Başer Servis'te Başlar

HAZİRAN AYINA ÖZEL YAZ SERVİS KAMPANYASI, ÜCRETSİZ YAZ KONTROLÜ

yazservis970x250.gif

Siz de yazın keyfini doya doya yaşamak için 30 Haziran'a kadar Ford Başer Servis'de ücretsiz yaz kontrolünüzü yaptırın, Ford'unuzu yaza birbirinden özel fırsatlarla hazırlayın.

Ücretsiz yaz kontrolü
KDV dahil 199 TL ve üzeri mekanik işlemlere oto bakım seti hediye
4 adet lastik alımında 100 TL değerinde servis hediye çeki
Ücretsiz klima soğutma/kaçak kontrolü
KDV dahil 79 TL'ye klima gaz dolumu

Hemen online servis randevusu almak için tıklayın!

Ücretsiz yaz kontrolü kampanyası tüm binek, orta ve hafif ticari Ford araçları kapsamaktadır (Ağır Ticari araçlar hariç). KDV Dahil 79 TL olan klima gaz dolumu önden üflemeli klima sistemli araçlarda geçerlidir. Transit araçların tavan klimasını ve R1234 YF kodlu klima gazlarını kapsamaz.

Lastik alım kampanyasında; 2 lastik alımında 50 TL, 4 lastik alımında 100 TL, 6 lastik alımında 150 TL servis hediye çeki geçerlidir. Servis hediye çeki, Bridgestone, Continental, Goodyear, Lassa, Pirelli markalı lastiklerde 15” jant ve üzeri, Michelin marka lastiklerde 16” jant ve üzeri ebatlarda geçerlidir. Her araç kampanyadan 1 defa faydalanabilir. Servis hediye çekleri, lastik alımı fatura tarihinden sonraki ayda sisteme tanımlanacak ve Ford yetkili servislerinde yapılacak işlemlerde geçerli olacaktır.

Lastik kampanyası Ağır Ticari araçlarda geçerli değildir. Yazlık araç temizlik seti, servis alışveriş tutarına göre 1 araca 1 adet verilebilir ve stoklarla sınırlıdır. Kampanyaya dahil olan Ford yetkili servislerinde 30 Haziran 2017 tarihine kadar tavsiye edilen azami kampanyalı fiyatlardır. Servisler kendi takdir hakları çerçevesinde ilave indirim uygulayabilirler.

OTOMOBİLİNİ HEMEN SAT