ISO/TSE Belgelendirme Sistemi

Entegre Sistem Politikamız

Faaliyet alanı kalitenin insan kalitesi ile başlayacağını bilen; eğitimli, genç, yeniliğe açık değişimi benimseyebilen yaratıcı ve güler yüzlü personeliyle, müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.
 
Müşterimize sunduğumuz servis hizmetlerinin her zaman yüksek standartlarda olması için değişen teknolojileri, iletişim araçlarını ve işletme kaynaklarını etkin bir biçimde kullanmak.
 
“Müşterimiz Misafirimizdir” sloganını ilke edinmek, satış öncesi ve sonrası hizmetlerimizi bu ilke doğrultusunda yönlendirmek.
 
Çalışanlarımızın bağlığını ve memnuniyetini arttırmak amacıyla, sürekli eğitim yoluyla bireysel gelişimi arttırmak. Bu yolla müşterimize koşulsuz hizmet standardı yaratmak.
 
Çalışanlarımızın sağlığını, iş güvenliğini, bugününü ve yarınını güvence altına almak.
 
Doğal kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak ve oluşan atıkların uygun yöntemlerle uzaklaştırılmasını sağlamak.
 
Tüm üretim faaliyetlerimiz ve hizmetlerimiz süresince, ekolojik dengeye zarar vermemek için gerekli her türlü çevresel tedbirleri almak.
 
Hizmetlerimiz süresince doğal kaynak kullanımının ve atık üretiminin azaltılmasını sağlamak.
 
Kalite Yönetim Sistemi, İş Sağlığı ve Güvenliği Faaliyetleri ve Çevre Yönetimi faaliyetlerini uygun şekilde yürütmek, sürekliliğini sağlamak ve sürekli iyileştirmek.OTOMOBİLİNİ HEMEN SAT