Kaporta Boya

Müşterilerimizin tüm hizmetleri aynı çatı altında alabilmelerini hayal ettik. Böylece yaşamlarını biraz olsun kolaylaştırmak istedik. Araçlarının sigorta işlemlerini biz gerçekleştirirsek sevdikleriyle geçirebilecekleri zamanlarının olabileceğini düşündük. 

Hiç istemeyiz ama, olursa ! 

Kaza veya hasar durumunda aracınızın Ford Başer'e götürülmesini talep ediniz. Her türlü boya kaporta onarımınız yetkili servisimiz tarafından Ford Otosan mühendislik şartnamelerine göre onarılsın, boya kaporta garantiniz sorunsuz devam etsin. Yetkili servisimizde araçlarımızın onarımları teknik eğitimli Ford teknisyenleri ile ve orjinal yedek parçalar kullanılarak yapılır. Aracınız onarımdan önceki durumuna getirilir ve aracınızın değeri korunmuş olur. 

Kaporta Boya servisimiz müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli sistem ile araçların kaporta onarımlarını belirtilen sürelerden daha hızlı ve daha güvenli uzman ve eğitimli kadrosu ile gerçekleştirmektedir. Kaporta boya servisimiz her türlü kaporta ve boya sorunlarına karşı anında müdahale etmektedir. Sigorta departmanımızla planlı ve sistemli çalışması sayesinde araçlarınızın hasar ve sigorta işlemleri bir yandan hızlı bir şekilde giderilirken zaman kaybetmeksizin araçınızın onarımı yapılmaktadır. Tüm kasko ve sigorta faliyetleri kendi bünyemizde bulunmaktadır. 

Artık aracınız emin ellerde uzman ve eğitimli personelimiz tarafından en kısa zamanda kaliteli onarımı yapılırken sigorta işlemlerinizde paralelinde hızlı bir şekilde yürütülmektedir.

 

Servis Anlaşmalı Sigorta Firmalarımız


OTOMOBİLİNİ HEMEN SAT