Servis Müşteri Hizmetleri

SİZİN İÇİN BURADAYIZ

Aracınızla ilgili istek ve önerilerinizi bizimle paylaşın. Bayi Müşteri İlişkileri Sorumlularımız size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır.

Biz Büyük ve Güçlü bir aileyiz.
Bir Ford sahibi olmak sadece bir araç sahibi olmak anlamına gelmez. Bundan çok daha fazlasını da beraberinde getirir. Biz Ford Başer ailesinin bir parçası olmanın keyfini, rahatlığını ve güvenini her an hissetmeniz için buradayız.

Her Zaman Her yerde Beraberiz

Başer Bayi Müşteri İlişkileri, sorularınıza cevap bulabileceğiniz, beklentilerini ve önerilerini gönül rahatlığı ile aktarabileceğiniz birebir iletişim sistemidir. Satıştan servise kadar sunduğumuz bütün hizmetlerde karşılıklı iletişimin gücünü yaşamanız bizim için çok önemli. Başer Otomotiv'e sizi bekleyen Müşteri ilişkileri sorumlularımız aramızda ki iletişimi daha da güçlendirecek.

Hepsi konusunda uzman, müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımı ilke olarak benimsemiş Müşteri İlişkileri Ekibi her an size yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacaklardır.

Her şey, Ford araç keyfini ve güvencesini sadece aracınızı satın alırken değil, onunla geçirdiğiniz her dakika da hissetmeniz için

Neden mi yetkili servis ? Çünkü biz sorumluluk alırız.

Bayi Müşteri İlişkileri : (312) 269 80 00 / 1203

OTOMOBİLİNİ HEMEN SAT