FORD RANGER, Dünyayı Dize Getiriyor

Ford Ranger, en caydırıcı şartlarda, aşırı soğuk ve sıcak altında, dünyanın en çetin arazilerinde ödün verilmeden test edildi ve önüne çıkacak her türlü güçlüğün üstesinden gelmeye hazır. 

Ford Ranger, dünyanın en titiz uzmanları tarafından test edildi ve aracımız uzmanların oylarıyla 2013 Uluslararası Pick-up ödülüne layık görüldü. Ranger, dünyanın önde gelen otomobil yazarlarının oy birliğiyle, ikinciliği ve üçücünlüğü kazanan araçlara verilen puanların toplamından daha yüksek puan aldı. 

Gelişmiş Duratorq dizel motor serisi sayesinde, Ford Ranger 4x4 ve 4x2 modelleri önceki modellerden çok daha güçlü. Bu güçle, 1.148 kg yük taşımanıza ve 3.500 kg römork çekmenize yardımcı oluyor; aynı zamanda, daha fazla yakıt tasarrufu yaparak cebinizi de düşünüyor.  

Ford Ranger'ın kabini daha çağdaş, daha teknolojik özelliklere ve daha fazla güven veren sağlam bir pick up kamyonet yapısına sahip. Üstün kaliteli dayanıklı malzemeler ve kullanışlı özellikleri karşılamak üzere özel olarak seçilmiştir. Ford Ranger aracınızı en zorlu iş koşullarında bile güvenle kullanabilmeniz için, tüm malzemeler zorlu testlerden geçirilmiş ve kalitesini ispat etmiştir. 


Seçkin ve Çarpıcı Tasarım

Tamamen yenilenen ön bölümü, Ford Ranger'a üstün aerodinamik özellikleri, daha fazla yakıt tasarrufu ve verimlilik sağlıyor. Daha yüksek yeni bel çizgisi ise sürücü için daha fazla koruma sağlıyor. Ford Ranger’ı daha yakından inceleyebilirsiniz.


Gereksinimlerinizi Karşılayan Mükemmel Güç

Ford Ranger'da sunulan yeni ve geliştirilmiş motor serisi, daha fazla güç ve daha tasarruflu bir yakıt tüketimi verisi sağlıyor. Ford Ranger daha düşük yakıt tüketimi ve emisyon seviyesi ile sizlerin beğenisine sunuluyor. 
 
Sunulan yeni motorlar ve daha yüksek performans ve verimlilik sağlayan diğer teknik özellikler hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ağır yükleri taşıyabilmek ve zorlu arazi koşullarının üstesinden gelebilmek için Ford Ranger'ın ihtiyaç duyduğu yüksek performans; yeni motor ve şanzımanın uyumlu birlikteliği ile kolayca sağlanır

Daha güçlü, daha ekonomik dizel motorlar 
Ford Ranger araçlarda, daha fazla güç ve tork gücünü olağanüstü düzeyde yakıt verimliliğiyle birleştiren Duratorq dizel motor serisi sunulmaktadır. 
Örneğin, 200PS 3.2 litre TDCi (dizel) 470Nm düzeyine kadar tork gücü sağlarken, 150PS 2.2 litre TDCi (dizel) 4 silindirli motor ile 375 Nm tork güç sağlar.
Yüksek güce sahip olan motorlar, üretilen güç ve tork denetimi sağlayanDeğişken Geometrili Turboşarj (VGT) teknolojisini kullanıyor. Marş sistemini geliştiriyor ve düşük hızlarda, gaz pedalına basılmasına gerek bile kalmadan ilerlemenizi sağlıyor. Sınıfının en iyi tork verileri ile düşük yakıt tüketi ve emisyon seviyesi sunuyor.

Yeni 6 İleri Vitesli Şanzıman Seçenekleri
a
Akıcı performansa sahip yeni 6 ileri vitesli manuel şanzıman, yeni dizel motor serisini tamamlayacak biçimde geliştirilmiştir. Daha düşük emisyon seviyesi ve düşük yakıt tüketimi elde edilmesine sağlayan bu şanzımanlar, daha rahat bir sürüş deneyimi de sağlamaktadır. Buna ek olarak, yeni geliştirilmiş olan 6 ileri vitesli otomatik şanzıman, akıcı ve seri vitesi geçişleri ile daha fazla yakıt tasarrufu sağlamak üzere tasarlanmıştır.

OTOMOBİLİNİ HEMEN SAT