Ford TOURNEO CONNECT

Yeni Ford Tourneo Connect, tamamen farklı bir ticari araç. O, akıllı bir ticari araç.

Akıllı, çünkü çok yönlü: Tourneo Connect'te beş kişi rahatça seyahat edebiliyor. Üstelik çeşitli koltuk konfigürasyonları sayesinde ihtiyaç duyduğunuz tüm bagaj ve ekipman alanını oluşturmanız çok kolay.

Akıllı, çünkü gelişmiş dizel motor seçenekleriyle tatminkar bir performansın ve sıradışı bir yakıt ekonomisinin keyfini sürebilirsiniz. Gelişmiş dizel motorlar 4,4l/100km'ye varan muhteşem bir yakıt tüketim performansı sunuyor.

Akıllı, çünkü Tourneo Connect bir dizi olağanüstü teknolojiyle birlikte geliyor. Basit sesli komutlar vererek telefon görüşmeleri yapmanıza ve çalan müziği kontrol etmenize imkan veren Ses Kontrollü Ford SYNC'ten çift bölge kontrollü dijital klimaya; her bir teknoloji hayatınızı daha da kolaylaştırmak için tasarlandı.

Üst sınıf bir ticari araçtan bekleyeceğiniz birçok özellik ve konforun yanı sıra özgün tasarımı ve dayanıklı olacak şekilde hazırlanan malzeme kalitesini de düşünürseniz, Tourneo Connect sizin için de akıllı bir seçim olacaktır.

Yeni Tourneo Connect'i daha yakından tanıyın. Tasarım, sürüş deneyimi, performans ve verimlilik, güvenlik ve emniyet, gövde tipi/yük kapasitesini ve modelleri keşfedin.

Hem siz hem de yolcularınız için konforlu; bisikletleriniz, çocuk arabalarınız, kutularınız, bagajlarınız ve spor ekipmanlarınız (ya da bunların hepsi için) geniş, kullanışlı ve uzun ömürlü. Yeni Tourneo Connect'le hepsi sizin.


Şık görünümünün yanı sıra, aracın dış tasarımı belirli amaçlara hizmet edecek şekilde yapılandırıldı. Örneğin, geliştirilmiş aerodinamik özellikleri Tourneo Connect'in sürtünme katsayısını azaltıyor. Havayı daha kolay yarıp geçtiği için, yakıt ekonominiz de artıyor. Bu arada, yüksek teknoloji ürünü farları muhteşem görünse de, asıl amaçları önünüzü daha iyi görmeniz ve diğer sürücülerin sizi daha net görebilmeleri.


Hem çok ekonomik hem de yüksek performanslı

95 PS ve 115 PS olacak şekilde iki farklı güç seçeneğine sahip 1.6 L hacmindeki TDCi dizel motorlar üstün yakıt ekonomileri ve mükemmel performanslarıyla göz dolduruyor.

Güçlü ve yakıtı verimli kullanan dizel motorlar
İki adet 1.6 litre Duratorq TDCi dizel motor seçeneğinden birini seçebilirsiniz: 95PS, 230Nm, beş vitesli manuel şanzıman veya 115PS, 270Nm altı vitesli manuel şanzıman.
OTOMOBİLİNİ HEMEN SAT