Ford TOURNEO COURIER

Kullanışlılık, geniş alan ve yakıt ekonomisi istiyorsunuz. Konfor, tarz ve teknoloji arıyorsunuz. Ama bütün bu özellikleri, alması ve kullanması bütçenize uygun olan bir ticari araçta bulabilir misiniz?

Akıllı bir ticari araçsa, evet: Tourneo Courier.
Bu kompakt, ferah araç, dört kişi için yeterince iç hacim sağlar; ayrıca tüm eşya ve yükleri rahatlıkla taşıyabilir. Esnek koltuk yapısıyla iç alandan en iyi şekilde yararlanabilir, akıllı eşya bölmeleri ve özellikleri sayesinde tüm eşyalarınızı kolayca düzenler ve yerleştirirsiniz.

Sahip olduğu teknolojiler arasında, telefon görüşmelerinizi ellerinizi kullanmadan yapmanızı sağlayan Ses Kontrollü Ford SYNC de bulunur. Ford SYNC sistemi gelen yazılı mesajlarınızı bile size sesli olarak okuyabilir.

Seçiminiz, ister tutumlu 1.5L veya 1.6L bir dizel motor; ister ödüllü, verimli 1.0L EcoBoost benzinli motorumuz olsun, piyasadaki yakıtı en tasarruflu kullanan araçlardan birine sahip olacaksınız.

Kompakt ve şık, esnek ve ekonomik, ayrıca becerikli özellik ve teknolojilerle dolu: Ford Tourneo Courier’de bir ticari araçta aradığınız özellikleri fazlasıyla bulabilirsiniz.

Tourneo Courier'i daha yakından tanıyın; tasarım, sürüş deneyimi, performans ve verimlilik, emniyet ve güvenlik özellikleri ve modellerini keşfedin.

İç Tasarım

Konforlu ve özenli, dayanıklı ve ferah: Tourneo Courier'in iç kısmı, yoğun yaşamlar için tasarlandı. Koltuklar, maksimum destek için ve eğer sürücü sizseniz her türlü kumanda ve teknolojiyi parmaklarınızın ucunda bulabilmeniz için ergonomik özelliklerle geliştirildi. Yolcularınız, ferah ve konforlu bir ortamda yolculuk edecek; esnek koltuk sistemi sayesinde yolcularınızı, valizlerinizi, bisiklet, kutu ve ambalajlı demonte mobilyalarınızı taşıyabileceğiniz pek çok seçeneğe sahip olacaksınız.

Dış Tasarım

Tourneo Courier'in görünüşü, yalnızca bir tarz olmanın çok daha ötesinden esinlenmiştir. Örneğin, gövdesinin akıcı formu, araca çağdaş görünümünü kazandırırken, aynı zamanda aerodinamik özelliğini de geliştirmiş, dolayısıyla yakıt verimliliğinin artırılmasına yardımcı olmuştur. Yüksek teknolojiye sahip farlarından, tamamen açılan kapılarına kadar, bu akıllı ticari aracın her özelliği, kullanışlı olduğu kadar çekici olmak için geliştirilmiştir.


Performans ve yakıt ekonomisi; Güle güle kullanın

Performansa sahip olmak her zaman güzeldir; ama bedeli yüksekse durum başka. Bu nedenle, Tourneo Courier'in güçlü benzinli ve dizel motorları, yakıt verimliliğini sağlayacak şekilde geliştirilmiştir.
OTOMOBİLİNİ HEMEN SAT