Ford Galaxy - Yolculuklar Daima Birinci Sınıf

İleri teknoloji ve ayrıcalıklı tasarımı Ford’un üstün sürüş dinamikleri, esnek iç hacim, benzersiz rahatlık ve konforla birleştiren Ford Galaxy bugün yollarda rastlayabileceğiniz çok amaçlı araç, MPV segmentindeki en seçkin 7 koltuklu aile aracıdır. 

Ford Galaxy’ nin geniş iç hacmi, rahatlık ve konforu, esneklik ve ileri teknolojiyle büyük bir ustalıkla birleştiriyor. Çift bölgeli elektronik klima ve her üç sırada da sunulan iddialı diz mesafesi ile Ford Galaxy, yolcularına birinci sınıf bir seyahat yaşatıyor. Ford Tam Katlama Sistemi (FFS)’ nin sunduğu esneklikle 32 farklı şekilde katlanabilen koltuklar, her yolcu için konforu ve her türlü yükünüz için yeterli hacmi garanti ediyor.


Seçkin ve Çarpıcı Tasarım

Ford Galaxy, dinamik ve çarpıcı dış tasarımı , konfor ve rahatlığı ön plana çıkaran ferah bir iç hacimle birleştiriyor. Dış tasarımdaki ince düşünülmüş detaylar ve aerodinamik dizayn, şık ve esnek iç tasarımla büyük bir uyumu yansıtıyor. Bu tasarım anlayışı, sizi diğerlerinden farklı kılıyor.
Galaxy’ deki şık ve çağdaş dış tasarım, Ford’ un hareket halindeki enerji felsefesini bütünüyle yansıtıyor. Özenle tasarlanmış kaput, krom ayrıntılar; ön plana çıkarılan ön tampon ve ızgarası ile Galaxy, zariflik anlayışına yeni bir boyut getiriyor.

Gereksinimlerinizi Karşılayan Mükemmel Güç

Ford Galaxy, güçlü, yüksek performanslı ve verimli 2.0 litrelik Duratorq TDCi dizel motoru sayesinde beklentilerinizi bütünüyle karşılıyor.

Dizel Motorlar
Hassas ve sessiz dizel motorumuz 2.0 litre Ford Duratorq TDCi (163 PS) olağanüstü performansı ve PowerShift otomatik vitesi ile yüksek bir sürüş keyfi vaad ediyor.

Ford PowerShift Otomatik Şanzıman
Ford PowerShift Otomatik Şanzıman, sürücüye üst sınıf bir sürüş deneyimi yaşatıyor. 6 ileri, çift kavramalı bu şanzıman, seri ve hassas vites geçişleri ile dinamik bir sürüş sağlıyor.
Not: Belirtilen tüm karbondioksit emisyon g/km değerleri ile yakıt tüketim değerleri, Avrupa Komisyonu 93/116/EC yönetmeliğine göre resmi olarak onaylanmış testlerden alınmıştır. Belirtilen yakıt tasarruf değerleri, Avrupa Ekonomik Topluluğu'nun EEC 80/1268/EC yönetmeliğine dayanmakta olup, dünyanın farklı bölgelerinde yakıt tasarruflu sürüş devri sonuçlarına göre değişecektir. 
OTOMOBİLİNİ HEMEN SAT