Ford TRANSIT COURIER

Her Transit ticari araç gibi yetenekli, güvenilir ve yüksek yakıt verimliliğine sahip, bir Ford binek araç gibi rahat, sürmesi keyifli ve akıllı teknolojiler ile dolu. İşte, Ford Transit Courier.

Kompakt boyutu ticari araca yüksek bir manevra kabiliyeti kazandırıyor ve sınıfının en iyi dönüş çaplarından biri sayesinde kalabalık, dar sokaklardan ve sıkışık park alanlarından kolayca geçebilirsiniz.

Transit Courier'in küçük görünümüne aldanmayın sakın; 2,3 metreküplük yük hacmi, aynı sınıftaki diğer araçlara göre %10 daha fazla yük hacmi sağlar. 'Katlanıp kapanabilen' yolcu koltuğu ile katlanır bölme seçeneğini tercih ederseniz, 2,59 metrelik sınıfında lider bir yük uzunluğu elde edebilirsiniz.

Birçok kez durmanız gerekse bile, bunların çoğu yakıt almak için olmayacaktır. Gelişmiş 1,5 litre ve 1,6 litre Duratorq dizel motorlar, üstün yakıt ekonomisi ile birlikte düşük emisyon sağlar.

ESP, Yokuş Kalkış Desteği gibi gelişmiş teknolojiler (diğer birçoğu ile birlikte), her yolculuğu mümkün olduğunca güvenli, kolay ve stressiz hale getirmeyi amaçlıyor.

Ford Transit Courier'i yakından tanıyın; tasarım, sürüş deneyimi, avantaj ve maliyetler, performans ve verimlilik, güvenlik ve koruma, gövde tipleri ve kapasite özellikleriyle modelleri keşfedin.

Rahat olması ve binek araçlara benzemesine özen gösterilen yüksek kaliteli iç tasarım her şeyiyle ticari bir araçtan beklenebilecek pratikliğe ve sağlamlığa sahiptir. Yeni koltuklar hem uzun ömürlüdür hem de maksimum desteği sağlayacak şekilde ergonomik olarak tasarlanmıştır. Koltukların konumu, cep telefonu, MP3 çalar veya uydu navigasyon sistemi gibi aygıtlarınızı güvenle yerleştirebileceğiniz gösterge panelinin üst kısmındaki özel amaçlı MyFord bölmesi dahil, her kontrol ve eşya bölmesini altında tutacak şekilde tasarlamıştır.


Ticari aracın dışı, stil oluşturmak üzere tasarlandığı kadar, kullanım amacına uygun şekilde imal edilmiştir. Örneğin, aerodinamik gövde şekli Transit Courier'a modern bir görünüm kazandırmakla kalmıyor, aynı zamanda, aerodinamik özelliklerini iyileştirerek azami yakıt verimliliği sağlıyor. Etkileyici, yüksek teknoloji ürünü lambalar da daha yüksek görüş mesafesi sağlamakta ve aracın ön ve arka tarafındaki yeni tampon tasarımı sayesinde en iyi şekilde korunmaktadır. Ayrıca, yuvarlatılmış ön köşeler dar alanlarda darbelerin ve çiziklerin azaltılmasına yardımcı olur.


Ticari bir araçta binek araç özellikleri

Ön tekerlekten çekiş, yüksek sürüş konumu, gelişmiş hidrolik direksiyon ve ileri teknoloji ürünü şasi tasarımı... Transit Courier bir ticari araçtan beklemeyeceğiniz bir sürüş deneyimi sunar.

Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

Güçlü ve yakıtı verimliliğine sahip dizel motorlar
1,5 veya 1,6 litre Duratorq TDCi dizel motordan birini seçebilirsiniz: 75PS, 185Nm, beş ileri manuel şanzıman veya 95PS, 230Nm, beş ileri vitesli manüel şanzıman. Akü Yönetim Sistemi ve Akıllı Rejeneratif Şarj Sistemi ile birlikte sunulur.

Her manevranız daha kolay
Dönüş çapı yalnızca 10,5 m gibi çok düşük bir değerdir ve bu manevra, direksiyonun kilitten kilide yalnızca 2,6 tur dönüşü ile sağlanabilir. Sonuç: Dar alanlara kolayca park etme ve dar sokaklarda daha kolay manevra yeteneği.

OTOMOBİLİNİ HEMEN SAT