Ford Transit Custom

Ford Transit Custom, verimlilik ve yük alanında standartları belirliyor, verimliliğinizi arttırıyor. Müşterileriniz üzerinde ise kuşkusuz büyük bir etki yaratacak. Bir başka deyişle, prestijli Uluslararası Yılın Ticari Aracı ödülünü tam anlamıyla hak ediyor.

Transit serimizin orta büyüklükteki modeli olan Transit Custom, Otomatik Start-Stop ve Akıllı Şarj Sistemleri gibi yakıt tasarrufu sağlayan ECOnetic teknolojileri sayesinde sınıfındaki en iyi yakıt verimliliğini sunuyor. Geniş ve dayanıklı yükleme bölümüyle, özellikle bir mobil ofis gibi çalışan sürücü kokpitiyle iş gününüzü kolaylaştıracak. Orta tavan seçeneği ile sunulan 8.29 metreküplük değerle yük alanında sınıfının lideri olan Van, Kombi ya da Kombi Van modellerinden hangisini seçerseniz seçin, Ford SYNC sesle kontrol özelliği ve MP3/iPod ve telefon bağlantı sistemi gibi pek çok gelişmiş teknolojik özellikten yararlanacaksınız.

Transit Custom hakkında daha fazlasını öğrenin: sürüş deneyimi, performans ve verimlilik, fayda ve maliyet, güvenlik ve emniyet, tasarım.

Ford Transit Custom, çağdaş dış tasarım özelliklerini, ticari bir araçtan ummayacağınız düzeydeki konforla buluşturuyor. İç ve dış tasarımı, kullanışlılık ve işlevsellik düşünülerek tasarlandı.


Ford Transit Custom, çağdaş dış tasarım özelliklerini, ticari bir araçtan ummayacağınız düzeydeki konforla buluşturuyor. İç ve dış tasarımı, kullanışlılık ve işlevsellik düşünülerek tasarlandı.


Performans, ekonomi ve binek araçlarınkine benzer yol tutuş özellikleri

Transit Custom'da, performans ve tasarruf sağlayan gelişmiş bir dizel motor bulunur. Motor kapağının altındaki güce ek olarak kârlı, kontrollü sürüş elde edilmiş, üstün yol tutuş özelliklerinin sağlanması için hiçbir şeyden kaçınılmamıştır. Çeşitli ECOnetic teknolojilerle aracın yakıtı mümkün olduğunca verimli kullanan ve en düşük düzeyde karbondioksit emisyonu üreten performansı sağlanmıştır. Maksimum verimlilik için kısa ya da uzun şasi mesafeli 3100kg veya 3300 kg Azami Yüklü Ağırlık seçenekleriyle modeller sunulmaktadır.

Ford Transit Custom, ihtiyacınız olan gücü ve yakıt ekonomisi düzeyini seçebilmenizi sağlar. İşinizin taleplerini mükemmel şekilde karşılayacak bir birleşimi mutlaka bulacaksınız.

Güçlü, yakıtı verimli kullanan dizel motor
Transit Custom'da, önden çekişli, altı ileri vitesli manuel şanzımanlı gelişmiş ve ekonomik 2.2 litre Duratorq TDCi dizel motor bulunuyor.

Seçtiğiniz modele bağlı olmakla birlikte üç güç düzeyinden birini seçebilirsiniz: 100 PS/310 Nm, 125 PS/350 Nm ya da 155 PS/385 Nm. Tercih edeceğiniz her seçenekte daha gelişmiş tork ve tork gücü elde edeceğiniz için aracınız, yükle veya yüksüz, hatta kalkışlarda bile yüksek güç sağlayacaktır.

Ford ECOnetic Teknolojilerine sahip motor, sahip olma maliyetini düşürmekte, aracın çevreye etkisini azaltmakta, aynı zamanda Euro Stage V emisyon standartlarının bağlayıcı kurallarını karşılamaktadır.
OTOMOBİLİNİ HEMEN SAT